Finalisti EPL 2016_4. RAZRED

 UČENICE  
IMEPREZIMEŠKOLA/KLUB
60 M
1BIANCABOGIĆGAJ
2SUNČICAVRDOLJAKNAZOR
3MARTAMUSLADINIVANA GUNDULIĆA
4LUCIJAMARDUŠIĆHAJDUK
5VITAPENEZIĆOT
6LARAJURČIĆAGR
7JOSIPAHRIBERSKIDIN
8LUNARAMIĆAGM
9CARLASTOŠIĆVELI VRH
10NIKABANKAŠTANJER
11ANIKALUČIĆDOLAC
12EMILLYBRAJKOVIĆČAVLE
13PAULAGLAVIĆ
14MELANIPAVLOVIĆZADARSKI OTOCI
15STELLAJURAKTRNOVEC
16RAJNAPEROŠIĆKOPRIVNICA
300 M
1MIAWILDAK CIBALIA
2DORABRKOVIĆNAZOR
3LUCIJAMANDUŠIĆHAJDUK
4LANAMRČELAR. NJIVE
5EMAVUKOVIĆEKV
6LARAJURČIĆAGR
7ANAMARIAGUDIĆLJM
8ANAJAKIĆKEF
9AMADEAALABERVIDIKOVAC
10CARLASTOŠIĆVELI VRH
11LANAVALEKANTRIDA
12DORIJURIČIĆJELENJE DRAŽICE
13EMAPLAZINAZADARSKI OTOCI
14LANABAREŠIĆSTART
15JANAKOŠČAK4. OSNOVNA ŠKOLA
16ZARAFERENČINASLOBODA
SKOK U DALJ
1MIAWILDAK CIBALIA
2EMAKNEŽEVIĆCESARIĆ
3MARTAMUSLADINIVANA GUNDULIĆA
4LANAANIĆ KALIGERDR. FRANJO TUĐMAN
5IVAJOVIĆMZ
6EVAMATAKBRE
7JOSIPAHRIBERSKIDIN
8MIAPERLIĆABŠ
9AMADEAALABERVIDIKOVAC
10PAOLAFLAHISTRA
11AGATAMILETIĆ LUPETINALBONA
12ANIKALUČIĆDOLAC
13MELANIPAVLOVIĆZADARSKI OTOCI
14PAULAGLAVIĆZADAR
15JANAKOŠČAK4. OSNOVNA ŠKOLA
16STELLAJURAKTRNOVEC
VORTEX
1SARABARBARIĆVIJENAC
2FILIPABALIĆVIŠNJEVAC
3JELENABABIĆBOL
4MARIJAPIŠKORJR
5NIKABODROŽIĆIA
6ANAJAKIĆKEF
7LUNARAMIĆAGM
8LUCIJALISICAVELI VRH
9LAURALALIĆKAŠTANJER
10SANDRAŽILIĆZAMET
11ERINMOHOROVIĆALBONA
12ANICAČAČIĆZADARSKI OTOCI
13SARASUTLOVIĆPRERADOVIĆ
14ENIAALADROVIĆ1. OSNOVNA ŠKOLA
15JOSIPAMIKULECKOPRIVNICA
UČENICI
60 m
1JANŽULJMLADOST
2LUKANOMETMLADOST
3FRANEDELONGALUČAC
4ANDROMARUŠIĆHAJDUK
5MARKOTIRIĆVR
6PETARPEROKOVIĆIA
7BORNAŠULENTIĆ-KAŠNARIGRAN
8MIHAELPRELESNIKNOV
9NOAPLIŠKOISTRA
10EMANUELDABIĆMONTE ZARO
11FABIOMERENDINO DESSARDOSAN NICOLO
12FILIPVRKIĆKOZALA
13JAKOVJURJEVIĆSMILJEVAC
14ROKOPAVIČIĆ
15JANKOKIŠAKSLOBODA
16MATEOŠEGOVIĆKOPRIVNICA
300 M
1JANŽULJMLADOST
2PETARVRDOLJAKNAZOR
3FRANEDELONGALUČAC
4FRANEBARIŠIĆLUČAC
5NOAMAJETIĆGRA
6PETARPEROKOVIĆIA
7MIHAELPRELESNIKNOV
8SVENFRANJKOVIĆAH
9NOAPLIŠKOISTRA
10LOVRORADOLOVIĆŠIJANA
11MARIJANPETROVIĆJELENJE DRAŽICE
12RAJANŽLIBANOVIĆKANTRIDA
13ŠIMUNSRZIĆZADARSKI OTOCI
14ROKOVUKŠAZADARSKI OTOCI
15DAVIDJEŽ
16PETARCENKOKOPRIVNICA
SKOK U DALJ
1MARINŠIMUNOVIĆRETFALA
2TOMISLAVGLAVAŠMLADOST
3ANTONIOGRUBIĆTRSTENIK
4MARKOTIRIĆVR
5NOAMAJETIĆGRA
6FRANOBAZANIĆSESK
7TIAN LEOPOLDMAZAREKIĆMJZ
8MATIJAŠAJATOVIĆMEDULIN
9MATTEOBAKSASTOJA
10FILIPVRKIĆKOZALA
11DINORADOŠEVIĆVEŽICA
12RAFAELMIOLOVIĆZADARSKI OTOCI
13PAULOPAVIČIĆZADARSKI OTOCI
14MATEOŠEGOVIĆKOPRIVNICA
15JANKOKIŠAKSLOBODA
VORTEX
1MARKOMATIČIĆRETFALA
2MATABEDENAZOR
3MARINOTOMIĆBOL
4DORIANDOLIĆDS
5GABRIJELMILKOVIĆLJBA
6BORNAŠULENTIĆ-KAŠNARIGRAN
7FRANCOPLEPELIĆVG
8STEFANPEJKIĆVIDIKOVAC
9MARKOSIMETIĆSTOJA
10FABIOMERENDINO DESSARDOSAN NICOLO
11DAMIANPOLOVINASRDOČI
12JAKOVJURJEVIĆA.K.STEPINAC
13ANTEŠUPERBAROGOVO
14JAKOVGLOŽINIĆMARTIJANEC
15DAVORKRULIĆVLADIMIR NAZOR

Prijava na natjecanje Erste Plava liga

Ispuni sljedeće podatke za prijavu

Grad:

Prijavi se u svom gradu
(ako nije naveden tvoj grad, biraj onaj koji je najbliži)

Ime:

Prezime:

Email roditelja:

Škola:

Upiši OŠ i naziv svoje škole.

Razred:

Spol:

Disciplina:

Možeš se natjecati u najviše dvije discipline

Uvjeti:

Uvjeti:

Email za newsletter:

Popunjava roditelj
Želim da moje dijete – natjecatelj prima novosti od Erste Plave lige na svoj email.



Ova stranica zahtijeva noviji preglednik, molimo nadogradite svoj ili koristite jedan od sljedećih: