Finalisti EPL 2016_5. RAZRED

 UČENICE  
IMEPREZIMEŠKOLA/KLUB
60 M
1NERATEŠANKIĆFILIPOVIĆ
2LUNAKALESIĆFRANKOPAN
3ANĐELAPERVANHAJDUK
4TEANINČEVIĆHAJDUK
5NIKAKOZLINGERIBMVTC
6PAULAPLEPELIĆDD
7HELENAČULJAKAGM
8PAULACERAJIF
9RORIKEZELEIVANA ZAJCA
10NORAHOŠNJAKVIDIKOVAC
11ELIDEBABIĆMILAN BROZOVIĆ
12ERINA IVANIĆVEŽICA
13ANTONIJADŽAJA
14PETRAMILOŠEVSKIOLYMPIONIK
15LEAMARODIMURSKO SREDIŠĆE
16REBEKANOVINIĆMURSKO SREDIŠĆE
300 M
1NERATEŠANKIĆFILIPOVIĆ
2JANABARIŠIĆKRLEŽA
3ANĐELAPERVANHAJDUK
4MARIJAKILIĆSTROŽANAC
5LEAKOZLINGERIBMVTC
6MANUELAMIČIĆEK
7KATARINAGRABIĆMJZ
8JELENAKOLARECVG
9RORIKEZELEIVANA ZAJCA RIJEKA
10ELLENVIŠKOVICKAŠTANJER
11HELENAPERVANNIKOLA TESLA
12AURORAVALINČIĆFRAN FRANKOVIĆ
13SARABOŽINASMILJEVAC
14ANITAODŽAKOVIĆSMILJEVAC
15TENAMARODIMURSKO SREDIŠĆE
16TENAKEROVECDR. VINKA ŽGANCA
SKOK U DALJ
1LUNAKALESIĆFRANKOPAN
2NERAMEZNARIĆMLADOST
3PETRAČULINTRSTENIK
4KARMENKALAJŽIĆBRDA
5PAULAPLEPELIĆDD
6NIKAKOZLINGERIBMVTC
7HELENAČULJAKAGM
8GLORIAGALIĆSSK
9NORAHOŠNJAKVIDIKOVAC
10CHIARABILIĆVIDIKOVAC
11PATRICIAGRČKOKANTRIDA
12LEONARDAJOSIPOVIĆALBONA
13PETRAMILOŠEVSKIOLYMPIONIK
14ANTONIJADŽAJAOLYMPIONIK
15LAURASABOLECKOPRIVNICA
16TENAKEROVECDR. VINKA ŽGANCA
VORTEX
1MARTAĐAKOVIĆFILIPOVIĆ
2LEONAMIJOŠEKNAZOR
3LUCIJAZANINOVIĆHAJDUK
4PETRAČULINTRSTENIK
5IDAFILIPČIĆLJUB
6TEASEDLARLJBA
7SARAMALIĆSESK
8MATEALONČARIK
9NORAFUŠTIĆKAŠTANJER
10LEAVELJKOVIĆVIDIKOVAC
11LUCIJARELJACJELENJE DRAŽICE
12LORENAIVOŠEVIĆTURNIĆ
13ANITAODŽAKOVIĆSMILJEVAC
14ZARAVRANKIĆZADARSKI OTOCI
15PETRABAŠIĆZADARSKI OTOCI
15MARIJARIMACKOPRIVNICA
17IVABRANILOVIĆMACINEC
UČENICI
60 M
1FRANMATAGIĆNAZOR
2JURAJMATKOVIĆFRANKOPAN
3IVANERCEGOVACDOM. ZAHV.
4SANTINOFRAPPORTIBOL
5LUKATRPUTACMZ
6ANDRIJANOMRŠIĆIA
7MISLAVŠIBENIKSESEL
8IVANPAVIĆSESEL
9IVANTOMIĆVIDIKOVAC
10DAVIDUKOTAVIDIKOVAC
11MATIJAMIŠKULINMILAN BROZOVIĆ
12MIRKOVALENČIĆZAMET
13PETARVISKOVIĆSTANOVI
14ROKOMORIĆSMILJEVAC
15VITOVINCEKNOVI MAROF
16LUKAVINČEROTINOVI MAROF
300 M
1FRANMATAGIĆNAZOR
2JURAJMATKOVIĆFRANKOPAN
3SANTINOFRAPPORTIBOL
4IVANRUBEN UROŠEVIĆIVANA GUNDULIĆA
5BORNABUJDOTRNS
6NIKOKOŽULIK
7MATEJMARKOVIĆSESK
8IVANPETRANOVIĆABŠ
9DAVIDUKOTAVIDIKOVAC
10MATE JAKOVFRANČULAKAŠTANJER
11LUKAVALIĆJELENJE DRAŽICE
12TINOKRMPOTIĆVEŽICA
13ROKOMORIĆSMILJEVAC
14EMANUELKELAVAZADARSKI OTOCI
15JANTISAJKOPRIVNICA
16LEORUTIĆNOVI MAROF
SKOK U DALJ
1DAVIDTADIĆBOŠNJACI
2IVANRAZUMOVIĆVIJENAC
3IVANERCEGOVACDOM. ZAHV.
4IVANRUBEN UROŠEVIĆIVANA GUNDULIĆA
5LUKATRPUTACMZ
6RICARDOKANTOCIJR
7IVANPETRANOVIĆABŠ
8MARINSTIPČEVIĆLAG
9ANTONIOČADŽIĆUSR PČELICA
10DAVIDLUNKOVERUDA
11LUKAPEVALEKNIKOLA TESLA
12DAVIDPRANJIĆ ZAHARIJAČAVLE
13ANTONIOVIŠIĆSTANOVI
14DAVIDDRAGAŠOLYMPIONIK
15LUKAVINČEROTINOVI MAROF
16SVENBRLEKBELETINEC
VORTEX
1ROKOPERKOVIĆRETFALA
2MISLAVSLATKIMLADOST
3ANTEPAVIĆHAJDUK
4MARINOŽERAVICABRDA
5BRUNOIDŽANTRNS
6TINKOLUDERLJBA
7IVANMIJATOVIĆVG
8NIKOLAGEGIĆRET
9FILIPPOPOVIĆVERUDA
10SAMUELMILJKOVIĆVERUDA
11RAULPRIJIĆSAN NICOLO
12FABIJANZAHARIJAČAVLE
13PETARVICKOVIĆSTANOVI
14NIKOSURAĆSTANOVI
15IVANPELJUŠIĆMARTIJANEC
16NINOROJKOMEĐIMURJE

Prijava na natjecanje Erste Plava liga

Ispuni sljedeće podatke za prijavu

Grad:

Prijavi se u svom gradu
(ako nije naveden tvoj grad, biraj onaj koji je najbliži)

Ime:

Prezime:

Email roditelja:

Škola:

Upiši OŠ i naziv svoje škole.

Razred:

Spol:

Disciplina:

Možeš se natjecati u najviše dvije discipline

Uvjeti:

Uvjeti:

Email za newsletter:

Popunjava roditelj
Želim da moje dijete – natjecatelj prima novosti od Erste Plave lige na svoj email.



Ova stranica zahtijeva noviji preglednik, molimo nadogradite svoj ili koristite jedan od sljedećih: