Finalisti EPL 2016_6. RAZRED

 UČENICE  
IMEPREZIMEŠKOLA/KLUB
60 M
1REBECCASCHREMPFTENJA
2PETRAMAUKNAZOR
3MANUELABARIĆPUJANKE
4TEAKROLOLUČAC
5ANJATVRTKOVIĆMAL
6KORINASAJKOVH
7LUCIJAGRDSES
8BARBARACRNJACRET
9LINAMEDICAVIDIKOVAC
10VERONIKAKLIBAMARČANA
11NICOLEMILIĆA. MOHOROVIČIĆ
12TEAJOKIĆPODMURVICE
13MARCELARUŠEVBUDINIĆ
14IVANARADOVIĆSTANOVI
15NIKAJAMBREŠIĆMURSKO SREDIŠĆE
16VIKTORIAVUJOVIĆ2. OSNOVNA ŠKOLA
600 M
1NIKOLINAVASILJMATOŠ
2PETRAMAUKNAZOR
3MIARAMIĆSPINUT
4TINARAJČIĆRAVNE NJIVE
5ANTONIJATUTIĆIBMVTC
6MAJALUKETIĆDJ
7IVANAKLJAJIĆBR
8MARAGOLUŽAVG
9ALEKSANDRAČERNJULVIDIKOVAC
10VANESSAVITASOVIĆKAŠTANJER
11REBECCAFILESALBONA
12DINORASTIPANIČIĆNIKOLA TESLA
13MARIJAKUMANSMILJEVAC
14ENAVITALIĆSMILJEVAC
15ANADOBŠA2. OSNOVNA ŠKOLA
2ŽANAKLASIĆ1. OSNOVNA ŠKOLA
SKOK U DALJ
1LEONARDAPATAČATRUHELKA
2REBECCASCHREMPFTENJA
3DANIELAJELIĆFRANJO TUĐMAN
4LUCIJAŠOLJAKMANUŠ
5ANJATVRTKOVIĆMAL
6KORINASAJKOVH
7LUCIJAGRDSES
8BARBARACRNJACRET
9ALICEKLEVAKAŠTANJER
10EMAMRKIĆVERUDA
11NICOLEMILIĆA. MOHOROVIČIĆ
12ANĐELAŠUŠNJARPODMURVICE
13MARCELARUŠEVBUDINIĆ
14LUCIJAOPSENICASTANOVI
15NIKAJAMBREŠIĆMURSKO SREDIŠĆE
16KLARAKOŠČAK4. OSNOVNA ŠKOLA
KUGLA 2KG
1TONKAMAJERTENJA
2ANDREAFARKAŠFILIPOVIĆ
3LAURAŽERAVICABRDA
4LARAZAVOROVIĆTRSTENIK
5LAURAHABEKIA
6LARAPERKOVIĆZAP
7SARASRUKČUČ
8NICOLROĐAKOVIĆML
9ALICEKLEVAKAŠTANJER
10CHIARAGIACHIN-RAKIĆVERUDA
11JULIJASUDANJELENJE DRAŽICE
12NIKATODOROVIĆPODMURVICE
13IVAZORIĆSMILJEVAC
14MARTA MARAMARUŠIĆSMILJEVAC
15EVANOVAKNEDELIŠĆE
16JANAŠUMIGA6. OSNOVNA ŠKOLA
UČENICI
60 M
1PATRIKVIDAKOVIĆFRANKOPAN
2ANDRIJASABLIĆRETFALA
3MARKOURLIĆBOL
4ANTEČALJKUŠIĆMEJAŠI
5MARKOOREŠKOVIĆIK
6BRUNODI GIUSTOBRAD
7LUKAMRVIĆINMJZ
8LENNYILEČIĆAGM
9MATKOMILETIĆVERUDA
10MARTINBRNIĆVIDIKOVAC
11DINOŠKROBONJAE. KUMIČIĆ
12ANTEKNEŽEVIĆSRDOČI
13STIPEVERŠIĆ
14MARINOBUBIĆSMILJEVAC
15MARKOKUŠTER4. OSNOVNA ŠKOLA
16ROKOFARKAŠNEDELIŠĆE
600 M
1JARNOMLINAČEKUJEVIĆ
2IVANBABIĆMATOŠ
3LUKAŽEBIĆVISOKA
4PATRIKKRALJDUBROVNIK
5LEONVUČINALJBA
6PETARBIJELIĆRUD
7MARKOMAJERSKK
8LOVROROSANDIĆAH
9ALEKSANDARMAŠOVIĆVERUDA
10STEFANOGALEŠIĆVIDIKOVAC
11ANTEKNEŽEVIĆSRDOČI
12ANTONIOBANČAVLE
13MATEOGLAVIĆSMILJEVAC
14LOVREMARINOVIĆSMILJEVAC
15NINOBLAŽIĆ3. OSNOVNA ŠKOLA
16MATIJAKUČEJMARTIJANEC
SKOK U DALJ
1LEANKOŠKIUJEVIĆ
2BERNARDBRUČIĆMLADOST
3MARKOURLIĆBOL
4BRANIMIRUGRINASTROŽANAC
5MARKOOREŠKOVIĆIK
6BRUNODI GIUSTOBRAD
7LOVROROSANDIĆAH
8MARKOMAJERSKK
9ROKOPRENCVIDIKOVAC
10MARTINBRNIĆVIDIKOVAC
11KARLOMANCEKANTRIDA
12NOELBLAGOJEVIĆF. FRANKOVIĆ
13MATEOGLAVIĆSMILJEVAC
14JUREZELIĆSMILJEVAC
15ROKOFARKAŠNEDELIŠĆE
16MARKOKUŠTER4. OSNOVNA ŠKOLA
KUGLA 3KG
1LEONHORAKUJEVIĆ
2LOVROMATIĆTENJA
3BRANIMIRUGRINASTROŽANAC
4VIKTORBILOKAPIRAVNE NJIVE
5ROKOBODROŽIĆIA
6JAKOVRAMLJAKMAL
7MARTINSTOJKOVIĆ-FOLNEGOVIĆIF
8BRUNO CAVORAGM
9GREGORTRIVANOVIĆSTOJA
10LUKAVUKELIĆVIDIKOVAC
11RENEBAHORIĆSRDOČI
12MARIOJURKOVIĆČAVLE
13ĐANIPERAIĆSMILJEVAC
14ROKOHOŽIĆSMILJEVAC
15PETARKELEMENTUŽNO
16VITOKOSECTRNOVEC

Prijava na natjecanje Erste Plava liga

Ispuni sljedeće podatke za prijavu

Grad:

Prijavi se u svom gradu
(ako nije naveden tvoj grad, biraj onaj koji je najbliži)

Ime:

Prezime:

Email roditelja:

Škola:

Upiši OŠ i naziv svoje škole.

Razred:

Spol:

Disciplina:

Možeš se natjecati u najviše dvije discipline

Uvjeti:

Uvjeti:

Email za newsletter:

Popunjava roditelj
Želim da moje dijete – natjecatelj prima novosti od Erste Plave lige na svoj email.



Ova stranica zahtijeva noviji preglednik, molimo nadogradite svoj ili koristite jedan od sljedećih: