Pronađi svog frenda ili frendicu!

Like
+0

Matea Hraško

Grad: Vukovar
Škola: Osnovna škola Josipa Lovretića Otok
Spol: žensko
Razred: 6.
Godina sudjelovanja: 2019

discipline

  • utrka na 600 m
Like
+0

Iva grizelj

Grad: Vukovar
Škola: OŠ Josipa Antuna Ćolnića
Spol: žensko
Razred: 6.
Godina sudjelovanja: 2019

discipline

  • utrka na 600 m
Like
+0

Erik Balog Širić

Grad: Vukovar
Škola: OŠ Antuna Bauera
Spol: muško
Razred: 5.
Godina sudjelovanja: 2019

discipline

  • utrka na 60 m
  • utrka na 600 m
Like
+0

Nikolina Idžanović

Grad: Knin
Škola: Osnovna škola Josipa Lovretića Otok
Spol: žensko
Razred: 3.
Godina sudjelovanja: 2019

discipline

  • utrka na 300 m
  • utrka na 60 m
Like
+0

Noa Babić

Grad: Vukovar
Škola: Osnovna škola Josipa Lovretića Otok
Spol: muško
Razred: 4.
Godina sudjelovanja: 2019

discipline

  • utrka na 300 m
  • utrka na 60 m
Like
+0

Nika Babić

Grad: Vukovar
Škola: Osnovna škola Josipa Lovretića Otok
Spol: žensko
Razred: 6.
Godina sudjelovanja: 2019

discipline

  • skok u dalj
  • utrka na 60 m
Like
+0

Paula Abramac

Grad: Vukovar
Škola: Osnovna škola Josipa Lovretića Otok
Spol: žensko
Razred: 5.
Godina sudjelovanja: 2019

discipline

  • utrka na 600 m
Like
+0

Ivana Čulina

Grad: Vukovar
Škola: Osnovna škola Josipa Lovretića Otok
Spol: žensko
Razred: 3.
Godina sudjelovanja: 2019

discipline

  • utrka na 300 m
  • utrka na 60 m
Like
+0

Danica Idžanović

Grad: Vukovar
Škola: Osnovna škola Josipa Lovretića Otok
Spol: žensko
Razred: 3.
Godina sudjelovanja: 2019

discipline

  • utrka na 300 m
  • utrka na 60 m
Like
+0

Dorotea Mišić

Grad: Vukovar
Škola: Osnovna škola Josipa Lovretića Otok
Spol: žensko
Razred: 3.
Godina sudjelovanja: 2019

discipline

  • utrka na 300 m
  • utrka na 60 m
Like
+0

Mia Vučko

Grad: Vukovar
Škola: Osnovna škola Josipa Lovretića Otok
Spol: žensko
Razred: 4.
Godina sudjelovanja: 2019

discipline

  • utrka na 300 m
  • utrka na 60 m
Like
+0

Nikola Uglik

Grad: Vukovar
Škola: OŠ Dragutina Tadijanovića Vukovar
Spol: muško
Razred: 4.
Godina sudjelovanja: 2019

discipline

  • utrka na 60 m
Like
+0

Martina Ljubić

Grad: Vukovar
Škola: Osnovna škola Josipa Lovretića Otok
Spol: žensko
Razred: 3.
Godina sudjelovanja: 2019

discipline

  • utrka na 300 m
  • utrka na 60 m
Like
+0

Lea Petrinović

Grad: Vukovar
Škola: Osnovna škola Josipa Lovretića Otok
Spol: žensko
Razred: 5.
Godina sudjelovanja: 2019

discipline

  • utrka na 600 m
Like
+0

Ivan Rajčić

Grad: Vukovar
Škola: Osnovna škola Josipa Lovretića Otok
Spol: muško
Razred: 5.
Godina sudjelovanja: 2019

discipline

  • utrka na 600 m
Like
+0

Luka Međeši

Grad: Vukovar
Škola: OŠ Antuna Bauera
Spol: muško
Razred: 5.
Godina sudjelovanja: 2019

discipline

  • skok u dalj
  • utrka na 60 m
Like
+1

Eduard Fetahaj

Grad: Pula
Škola: centar
Spol: muško
Razred: 3.
Godina sudjelovanja: 2019

discipline

  • utrka na 300 m
  • utrka na 60 m
Like
+1

Lana Kolec

Grad: Pula
Škola: OŠ Loborika
Spol: žensko
Razred: 3.
Godina sudjelovanja: 2019

discipline

  • skok u dalj
  • utrka na 60 m
Like
+1

Maximus Kolec

Grad: Pula
Škola: OŠ Marčana
Spol: muško
Razred: 5.
Godina sudjelovanja: 2019

discipline

  • bacanje kugle 3 kg
  • skok u dalj
Like
+1

Kevin Kolec

Grad: Pula
Škola: OŠ Loborika
Spol: muško
Razred: 3.
Godina sudjelovanja: 2019

discipline

  • utrka na 60 m
  • vortex

Prijava na natjecanje Erste Plava liga

Ispuni sljedeće podatke za prijavu

Grad:

Prijavi se u svom gradu
(ako nije naveden tvoj grad, biraj onaj koji je najbliži)

Ime:

Prezime:

Email roditelja:

Škola:

Upiši OŠ i naziv svoje škole.

Razred:

Spol:

Disciplina:

Možeš se natjecati u najviše dvije discipline

Uvjeti:

Uvjeti:

Email za newsletter:

Popunjava roditelj
Želim da moje dijete – natjecatelj prima novosti od Erste Plave lige na svoj email.



Ova stranica zahtijeva noviji preglednik, molimo nadogradite svoj ili koristite jedan od sljedećih: