Pronađi svog frenda ili frendicu!

Like
+0

Mark Crnković

Grad: Čakovec
Škola: OŠ K.Š Đalskog
Spol: muško
Razred: 5.
Godina sudjelovanja: 2020

discipline

  • skok u dalj
  • utrka na 60 m
Like
+0

Erika Turk

Grad: Čakovec
Škola: OŠ KSAVERA ŠANDORA GJALSKOG ZABOK
Spol: žensko
Razred: 4.
Godina sudjelovanja: 2020

discipline

  • skok u dalj
  • utrka na 60 m
Like
+1

Nikolina Roša

Grad: Vukovar
Škola: OŠ Mitnica
Spol: žensko
Razred: 6.
Godina sudjelovanja: 2020

discipline

  • skok u dalj
  • utrka na 60 m
Like
+1

Marin Sučić

Grad: Vukovar
Škola: Osnovna škola Antuna Bauera
Spol: muško
Razred: 4.
Godina sudjelovanja: 2020

discipline

  • skok u dalj
  • utrka na 60 m
Like
+1

Zvonimir PAUN

Grad: Vukovar
Škola: OŠ Nikole Anddića
Spol: muško
Razred: 6.
Godina sudjelovanja: 2020

discipline

  • skok u dalj
Like
+1

Amalija Kovač

Grad: Čakovec
Škola: OŠ Donji Kraljevec
Spol: žensko
Razred: 6.
Godina sudjelovanja: 2020

discipline

  • utrka na 60 m
  • utrka na 600 m
Like
+58

Ana Tremski

Grad: Vukovar
Škola: OŠ Josipa Kozarca Lipovljani
Spol: žensko
Razred: 3.
Godina sudjelovanja: 2020

discipline

  • utrka na 300 m
  • utrka na 60 m
Like
+58

Ema Tremski

Grad: Vukovar
Škola: OŠ Josipa Kozarca Lipovljani
Spol: žensko
Razred: 3.
Godina sudjelovanja: 2020

discipline

  • skok u dalj
  • vortex
Like
+3

Mia Derviš

Grad: Vukovar
Škola: Osnovna škola Zvonimira Franka Kutina
Spol: žensko
Razred: 5.
Godina sudjelovanja: 2020

discipline

  • skok u dalj
  • utrka na 60 m
Like
+3

Mia Derviš

Grad: Zagreb
Škola: Osnovna škola Zvonimira Franka Kutina
Spol: žensko
Razred: 5.
Godina sudjelovanja: 2020

discipline

  • skok u dalj
  • utrka na 60 m
Like
+2

Viktor Belušić

Grad: Pula
Škola: OŠ Vidikovac
Spol: muško
Razred: 4.
Godina sudjelovanja: 2020

discipline

  • skok u dalj
  • utrka na 60 m
Like
+2

Marta Belušić

Grad: Pula
Škola: OŠ Vidikovac
Spol: žensko
Razred: 4.
Godina sudjelovanja: 2020

discipline

  • skok u dalj
  • utrka na 60 m
Like
+1

Leon Gostič

Grad: Pula
Škola: O.Š Šijana
Spol: muško
Razred: 3.
Godina sudjelovanja: 2020

discipline

  • utrka na 300 m
Like
+1

Luka Košeto

Grad: Pula
Škola: Oš Tar Vabriga
Spol: muško
Razred: 4.
Godina sudjelovanja: 2020

discipline

  • skok u dalj
  • vortex
Like
+1

David Košeto

Grad: Pula
Škola: Oš Tar Vabriga
Spol: muško
Razred: 3.
Godina sudjelovanja: 2020

discipline

  • skok u dalj
  • vortex
Like
+1

FILIP MIJIĆ

Grad: Pula
Škola: OŠ KAŠTANJER
Spol: muško
Razred: 3.
Godina sudjelovanja: 2020

discipline

  • utrka na 60 m
  • vortex
Like
+1

LAURA MIJIĆ

Grad: Pula
Škola: OŠ KAŠTANJER
Spol: žensko
Razred: 3.
Godina sudjelovanja: 2020

discipline

  • utrka na 300 m
  • vortex
Like
+0

Filip ZEKANOVIĆ

Grad: Zadar
Škola: OŠ STANOVI
Spol: muško
Razred: 6.
Godina sudjelovanja: 2020

discipline

  • utrka na 60 m
Like
+1

FILIP BRKLJAČA

Grad: Zadar
Škola: OŠ ZADARSKI OTOCI
Spol: muško
Razred: 3.
Godina sudjelovanja: 2020

discipline

  • utrka na 60 m
  • vortex
Like
+1

Toni Jurišić

Grad: Zadar
Škola: Oš Smiljevac
Spol: muško
Razred: 4.
Godina sudjelovanja: 2020

discipline

  • skok u dalj
  • vortex

Prijava na natjecanje Erste Plava liga

Ispuni sljedeće podatke za prijavu

Grad:

Prijavi se u svom gradu
(ako nije naveden tvoj grad, biraj onaj koji je najbliži)

Ime:

Prezime:

Email roditelja:

Škola:

Upiši OŠ i naziv svoje škole.

Razred:

Spol:

Disciplina:

Možeš se natjecati u najviše dvije discipline

Uvjeti:

Uvjeti:

Email za newsletter:

Popunjava roditelj
Želim da moje dijete – natjecatelj prima novosti od Erste Plave lige na svoj email.



Ova stranica zahtijeva noviji preglednik, molimo nadogradite svoj ili koristite jedan od sljedećih: